'Kluczem jest poznanie ścieżek zmiany' poruszaj się po nich z mocą, ochroną i przyzwoleniem

Prywatny gabinet psychoterapeutyczny

Psycholog i psychoterapeuta

dr Dariusz Rosiński

Telefon: 602 324 772

E-mail: 

Adres gabinetu:

ul. Limanowskiego 24/5

60-744 Poznań

Prowadzę psychoterapię indywidualną, grupową i superwizję.

dr Dariusz Rosiński

PSYCHOTERAPEUTA POZNAŃ, WIELKOPOLSKA – PSYCHOLOG i PSYCHOTERAPEUTA

Prowadzę psychoterapię w oparciu o założenia Analizy Transakcyjnej Relacyjnej (jestem certyfikowanym Analitykiem Transakcyjnym w dziedzinie psychoterapii CTA-P). W swojej pracy korzystam także z doświadczeń związanych z podejściem Gestalt, teorią relacji z obiektem, myśleniem psychodynamicznym i analitycznym. Aktualnie jestem w trakcie szkolenia w indywidualnej i grupowej psychoterapii analitycznej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” w Warszawie.

Sesja psychoterapeutyczna, to bezpośrednie spotkanie psychoterapeuty i pacjenta. W szczególnych sytuacjach (czasowy wyjazd za granicę, dłuższa choroba uniemożliwiająca bezpośrednie spotkanie itp. pracuję także z wykorzystaniem przestrzeni internetowej – wideorozmowa lub telefon).

W wielu sytuacjach, korzystną formą pomocy, jest psychoterapia grupowa. Prowadzę grupy psychoterapeutyczne półotwarte, spotykające się raz w miesiącu (tzw. „maratonowe”, blokowe) i grupy psychoterapeutyczne, spotykające się raz w tygodniu. Podjęcie pracy terapeutycznej w grupie jest poprzedzone kilkoma konsultacjami - tel. 602324772.

Trwałe zmiany wymagają czasu, podobnie jak psychoterapia.

Certyfikowany analityk transakcyjny Poznań

 

Lokalizacja gabinetu i kontakt

Przejdź do zakładki Kontakt, aby zapoznać się z pełnymi informacjami kontaktowymi i wskazówkami dojazdu.

Nowy projekt: Centrum Psychoterapii Poznań

Dariusz Rosiński

Certyfikowany psychoterapeuta (CTA-P, EAP) z wieloletnim doświadczeniem, doktor nauk humanistycznych w dziedzinie psychologii. Pracuje z osobami dorosłymi, prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną i psychoterapię grupową oraz superwizję. Przyjmuje w prywatnym gabinecie psychoterapeutycznym, który mieści się pod adresem: ul. Limanowskiego 24/5 60-744 Poznań.